Он-лайн бібліотека

              Для зручного і швидкого ознайомлення з творами українських письменників, раджу скористатися можливостями он-лайн бібіліотек з української літератури, в яких ви можете знайти: біографії письменника (детальна і коротка); твори письменника, які можна читати прямо на сайті або ж скачати в різних форматах  в один клік безкоштовно і без реєстрації, для читання на мобільному телефоні, планшеті, електронній книзі; скорочені твори та перекази – для економії часу або ж для повторення раніше прочитаного твору; аналіз і характеристику творів­­, завдяки яким ви зможете краще і швидше підготуватися до ЗНО.
 http://ukrclassic.com.ua/ Бібліотека української літератури © ukrclassic.com.ua
          Публічна електронна бібліотека української художньої літератури УКРЛІТ.ORG розпочала свою роботу ще в 2005 році зі збірки творів кількох авторів. Відтоді бібліотека доопрацьовувалась і наповнювалась новими книжками. Основними розділами бібліотеки є українська література, переважно класика, тлумачні словники, транслітерація та інші твори для школярів, студентів, вчителів та широкого загалу.http://ukrlit.org/
         Зібрана на сайті у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн.https://javalibre.com.ua/
          На ресурсі Libruk зібрано різні за жанром твори українських письменників-класиків та сучасних авторів. Всі книжки поділені на два великих розділи - українська література та світові бестселери. На головній сторінці присутній повний перелік авторів, алфавітний каталог та такий незвичний інструмент пошуку, як “Автори за місцем народження”. В цьому режимі авторів книжок можна розшукувати на мапі України. Також для знайомства з життєвим та творчим шляхом письменників України на ресурсі викладені їх скорочені біографіі.

 Всі книжки доступні у найбільш популярних електронних форматах FB2, EPUB та MOBI.
           В онлайн-бібліотеці E-bookua.org.ua зібрана велика колекція книг здебільше художнього напрямку. Сайт має такі розділи як “Класика”, “Біографії”, “Історичні романи, пригоди”, “Фантастика, фентезі”, “Детективи, боєвики”, “Любовні романи”, “Сучасна проза”, “Наука і освіта”, “Батькам і дітям”. Якщо ви віддаєте перевагу не читанню, а прослуховуванню книжок, то для вас на сайті присутній розділ “Аудіокниги”.

Розділ містить список рекомендованих творів української та світової літератури для прочитання на літніх канікулах та посилання на інтернет-сторінки де можна ці книги завантажити або читати онлайн.


Немає коментарів:

Дописати коментар