Для учнів - матеріали ЗНО-2018

             
             Складання та проходження ЗНО - це складний та нервовий процес, що вимагає великих затрат часу та енергії, яких так не вистачає в повсякденості.
            На сайті «ЗНО на шару» ви зможете знайти підбірку тестів з усіх шкільних дисциплін, що входять в програму ЗНО та  пройти безкоштовне тестування ЗНО онлайн, перевірити рівень своїх знань та підготовки до тестування, а також визначити недоліки та прогалини в своїх знаннях і виправити їх. Вам не потрібно більше витрачати час та гроші на пошук необхідних навчальних матеріалів та тестів - усе це ви можете знайти тут на сайті ЗНО на шару. Бажаю успіхів!
         Українська література - підготовка до ЗНО містить усі матеріали згідно з програмою тестування, короткі твори, біографії, аналіз творів, теореію літератури тощо.

          ЗНО онлайн - сайт, на якому ви можете пройти попереднє тестування

Одним з етапів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури є за­вдання з розгорнутою відповіддю — створення власного письмового висловлення на дискусійну тему. Воно вимагає застосування вмінь формулювати й обстоювати власну думку, аргументувати, наводити приклади для підтвердження своїх думок, робити висновки, логічно й послідовно викла­дати думки у зв’язному тексті й передбачає виявлення рівня знань учасників ЗНО з національної та світової літератури, історії, мистецтва. На сайті  http://ukrclassic.com.ua/vlasni-vislovlennya Бібліотека української літератури  ви можете знайти матеріали та рекомендації щодо підготовки до ЗНО, а саме до ІІІ частини- написання власного висловлювання. Власні висловлювання - взірці

Алгоритм створення власного висловлювання на ЗНО

Критерії оцінювання  завдання відкритої форми (власного висловлювання) на ЗНО

Таблиця переводення балів за ЗНО у 12-бальну систему

Приклади власних висловлювань на конкретні теми із завданнями у 2-ох частинах
Частина 1
Частина 2 


Немає коментарів:

Дописати коментар